هایفوتراپی

هایفوتراپی لیفت صورت بدون جراحی و خونریزی

هایفوتراپی لیفت صورت بدون جراحی و خونریزی
2.2 (44%) 5 رای

پیشرفت تکنولوژی پزشکی به جایی رسیده که لیفت صورت بدون جراحی و خونریزی را ممکن کرده است. پس اول ببینیم در جریان فرایند پیری پوست چه اتفاقی می افتد:

1 – پوست انسان به طور طبیعی بعد از 40 سالگی نصف میزان کلاژنی که در 20 سالگی می ساخت را میسازد یعنی نصف.  کلاژن داربست پروتئینی پوست را تشکیل میدهد که باعث سفت و بی چروکی  پوست میشود  و کمبودش پوست را شل وچروک میکند.

2 – بعد از 40 سالگی به مرو عضله های صورت هم شل می شوند، مگر این که فرد مرتب ورزش کند. شل شدن عضله ها هم باعث افتادگی پوست میشود و فرم صورت را به شکل آویزان در می آورد.

در لیفت جراحی فقط پوست کشیده میشود تا چروک ها و افتادگی اش حذف شود، اما دو اشکال بالا رفع نمی شود. روش های لیفت بدون جراحی که تا کنون موجود بودند مثل آر اف و لیزر بر پایه ی تحریک پوست به کلاژن سازی بیشتر ابداع شده اند.

هایفوتراپی لیفت بدون جراحی است که با دو مکانیسم لیفت صورت، ابرو و گردن را انجام میدهد،یکیش تحریک کلاژن سازی را به تحریک کلاژن سازی به میزان زیاد به وسیله امواج صوتی است، و دیگری سفت کردن و کشیدن عضله زیر پوستی است که باعث سفتی و کشیدگی قابل توجه عضله و پوست روی آن میشود. هایفوتراپی تنها روش موجود لیفت غیر جراحی است که عضله را میکشدو بالا می برد و به این ترتیب لیفت عمقی و ماندگاری برای پوست ایجادمیشود.

برای مشاهده آخرین اطلاعات زیبایی و لاغری روی لینک های زیر کلیک کنید :

روشهای نوین کاشت مو برای جوانتر شدن

تشخیص بهترین لیزر موهای زائد برای موهای زائد شما

طب سوزنی ، درمانی باستانی برای دردهای ناشناخته

لایه برداری و جوانسازی پوست صورت با میکرودرم ابریژن

جدیدترین تکنیک های جراحی بینی بسته

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید