لاغری شکم و پهلو

شما این شانس را دارید اولین رای دهنده به این مقاله باشید

لاغری شکم و پهلو  دیگر مشکل غیر قابل حلی در دنیای امروزی نیست چرا که با پیشرفت علم و ابداع دستگاههای جدید لاغری این موضوع دیگر یک دغدغه نیست.چربی های شکمی و پهلو  با نسل جدیدی از دستگاههای لاغری نظیر شاک ویو و کویتیشن و آر اف و کرایو لیپولیز یا در صورت لزوم  لیپو ماتیک به راحتی قابل رفع می باشند.

برای کوچک کردن شکم باید صبر و حوصله زیادی داشته باشید ناحیه پائین شکم و پهلوها دو قسمتی هستند که با ورزش و رژیم غذایی به سختی لاغر می شوند. و تنها شیوه مفید برای لاغر کردن این قسمت ها عمل به یک رژیم غذایی استاندارد، ورزشهای مربوط به شکم، انجام ورزشهای هوازی ( پیاده روی، دویدن، دوچرخه سواری، شنا، کوهنوردی و وزنه برداری ) میباشد.

این نکته را بدانید آن قسمت از بدن که زودتر چاق می شود آخر از همه لاغر می شود. در آقایان شکم و پهلوها در خانم ها باسن، ران و کمر دیرتر لاغر می شوند. برای از بین بردن چربی شکم 3-4 بار در هفته به مدت 30-60 دقیقه به طور مستمر ورزش هوازی را انجام دهید. یک ساعت پیاده روی در روز خوب است ولی باید در حالت تند و پشت سر هم باشد. اما این نکته را بدانید که ورزش تنها، بدون رژیم غذایی خیلی موثر نیست.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید