عوارض کرایولیپولیز

در روش کرایولیپولیز آن دسته از سلولهای چربی که سطحی تر هستند در اثر سرما دچار مرگ سلولی شده و به آهستگی در طی یک تا چهار ماه از بدن دفع می شوندو به همین علت اثر سوئی روی کبد و آنزیمهای کبدی ندارد. در کرایولیپولیز به طور موثر چربی و سلولهای چربی را در منطقه تحت درمان حذف شده و نتایج برجسته و قابل توجهی از کاهش بافت چربی و سلولهای چربی را در منطقه تحت درمان نشان می دهد . آنچه کرایولیپولیز را از روش های درمان دیگر متمایز می سازد استفاده از تکنولوژی سرما همراه با خلا و فشار منفی ، وکیوم چربی جهت کاهش سایز منطقه مورد نظر ,حذف سلولهای چربی , تعداد جلسه کم (یک جلسه) , برگشت ناپذیری و غیر تهاجمی بودن آن است.

اثرات استفاده از کرایولیپولیز روی پهلوها پس از دو جلسه

اثرات استفاده از کرایولیپولیز روی پهلوها پس از دو جلسه

عوارض و سوالات کرایولیپولیز

در هنگام درمان چه حسی وجود دارد ؟
در دقایق اول کار با دستگاه شما فشار و سرما روی ناحیه تحت درمان احساس میشود. این حس به مرور زمان کمرنگ تر می شود. بسیاری از مردم حین درمان به مطالعه می پردازند، با لپ تاپ کار می کنند و یا حتی چرت می زنند!

مدت زمان درمان در هر ناحیه چگونه است ؟
مدت زمان درمان در هر ناحیه متناسب با تحمل بیمار و نوع بافت چربی و حساسیت پوست هر شخص بین 45 دقیقه تا 75 دقیق متفاوت است.

آیا می توان پس از درمان به انجام فعالیت های روزانه پرداخت ؟
این روش غیر تهاجمی است و در طول درمان به هیچ عنوان از سوزن ، بخیه ، تیغ یا … استفاده نمیشود . پس به راحتی بعد از استفاده از دستگاه می توانید به سراغ کارهای روزمره خود بروید. برخی از افراد پس از اتمام درمان مقداری قرمزی، کبودی سطحی، خارش و یا سوزش در ناحیه تحت درمان و همچنین بی حسی و کرختی را در موضع احساس می کنند که برخی از این موارد به سرعت و برخی دیگر پس از گذشت یک هفته رفع می شوند.

نتایج درمان چیست؟
نتایج درمان با کاهش قابل توجه چربی ها در ناحیه تحت درمان قابل مشاهده است. پس از اتمام اولین جلسه درمان برای حصول نتایج بهتر می توانید از درمان های مکمل مانند مزوتراپی ، RF، کربوکسی تراپی استفاده نمود ویا تعداد جلسات را افزایش داد. معمولا افراد با یک جلسه نیز نتیجه مطلوب را مشاهده می کنند.

چه موقع نتایج درمان قابل مشاهده است؟
شما می توانید بعد از گذشت 3 هفته از درمان به تغییرات را مشاهده کنید و بعد از دو ماه نتایج مشهودی را شاهد هستید. اما بدن شما کماکان پروسه دفع چربی را تا 4 الی 6 ماه بعد از درمان ادامه می دهد.

در این روش چند جلسه درمان احتیاج است؟
غالبا پس از یک بار درمان کاهش مقدار قابل توجهی از چربی را در ناحیه تحت درمان شاهد هستید اما اگر مایل باشید تا چربی بیشتری را کاهش دهید می توانید به جلسات اضافه کنید.

افراد مناسب برای درمان کرایولیپولیز چه کسانی هستند؟
بهترین افراد برای این روش درمانی، افراد با چاقی های موضعی هستند. چاقی های موضعی در نواحی نظیر شکم،پهلو، پشت ،ران مناسب می­باشد و برای چاقی عمومی مناسب نیست.

خواندن مقالات زیر را از دست ندهید

آیا بدون رژیم غذایی میتوان با کرایولیپولیز لاغر شد؟؟
ایا کرایولیپولیز قابل بازگشت است
,

آیا کرایولیپولیز قابل برگشت است؟

/
این روش مانند سایر روشها قابل برگشت است به جرات می توان گفت هیچ …
چه کسانی برای کرایولیپولیز گزینه مناسبی نیستند
, ,

چه کسانی برای برای درمان کرایولیپولیز گزینه مناسبی نیستند؟

اگر میخوهید بدخوری ها و اشتباهات گذشته را ادامه دهید شما گزینه مناسبی …