طب سوزنی زیبایی

طب سوزنی هشت سال جوان تر

طب سوزنی هشت سال جوان تر
5 (100%) 1 رای

طب سوزنی و جوانسازی صورت

طب سوزنی همان طور که در درمان بسیاری از بیماری ها و درد ها کارایی دارد ، در جوانسازی پوست صورت و بدن و نیز پیشگیری از پیری و لیفت صورت و بدن هم کاربردیاست اما راه حلی فوری نیست و نیاز به زمان و کمی صبر و حوصله دارد . هر زمانی که طب سوزنی را شروع کنید امکان پاسخگویی وجود دارد ، اما بهترین زمان برای شروع آن 25 تا 30 سالگیست . ابتدا 10 جلسه طب سوزنی به صورت هفته ای 2 بار انجام میشود ، سپس آنرا با هفته ای یک جلسه و بعد ماهی یک بار برای ادامه دهید .

طب سوزنی زیبایی چگونه انجام می شود ؟

در طب سوزنی جهت زیبایی و جوانسازی یا لیفت و همین طور پر کردن صورت 3 کار همزمان انجام می شود :

  1. تنظیم و بالانس انرژی در کل بدن ( تنظیم کبد ، کلیه ، معده ، روده ها ، هورمون ها و…)
  2. تحریک کانال های انرژی که از صورت می گذرند جهت تحریک کلاژن سازی و بر طرف کردن چروک ها
  3. ریلکسیشن و آرامش و درمان بی خوابی و افسردگی

معمولا” در همان 10 جلسه اول آثار آن آشکار خواهد شد و از آنجا که روند پیری ما ادامه دارد و پوست ما به علت بالا رفتن سن و نیز تاثیر شرایط احساسی ما ، شرایط جوی نظیر آلودگی هوا و نور آفتاب و … افت می کند بهتر است طب سوزنی مثل کرم های ضد آفتاب بخشی از برنامه های مراقبت از پوست ما باشد .

طب سوزنی بهتر است یا کرم های ضد چروک ؟

از نظر برخی از متخصصین پوست کرم های ضد چروک اثر چندانی روی پیش گیری از پیری ندارند ، نکته دیگر اینکه چروک های صورت و بدن بیشتر تابع ماهیچه ها و چربی زیر پوستند تا خود پوست . باید توجه داشت که آسیب خود پوست نیست که چروک ایجاد می کند بلکه بافت های زیر پوستند که تغییرشان سبب ایجاد خطوط روی صورتند . اگر قرار است بین کرم های ضد چروک و طب سوزنی یکی را انتخاب کنید ، بهتر است طب سوزنی را انتخاب کنید . اما اگر شرایط مالی اجازه می دهد از کم ضد چروک هم استفاده کنید .

طب سوزنی بهتر است یا میکرو نیدلینگ ؟

نیدل همان سوزن است و نیدلینگ یعنی سوزن کاری کردن . این کار هزاران سال در طب سوزنی جهت جوانسازی و درمان فرو رفتگی های پوست استفاده شده است. سوزن های هفت ستاره در طب سوزنی قدمت زیادی دارند . میکرو نیدلینگ که امروزه توسط پزشکان پوست و زیبایی بسیار استفاده می شود بیشتر روی خود پوست اثر دارند . اما طب سوزنی روی لایه های پوست و نیز لایه های زیرین پوست مثل ماهیچه های صورت و نیز کل بدن همزمان کار می کند .پس در جوانسازی طب سوزنی موثرتر است .اگر شرایط مالی اجازه می دهد هم طب سوزنی و هم میکرو نیدلینگ را انتخاب کنید.

جوانسازی صورت با لیزر یا با طب سوزنی ؟

بعضی از لیزرهای جدید نوید آینده خوبی را می دهند اما هنوز چندان روشن نیست . اما اگر از پس هزینه ها بر می آیید لیزر را هم به برنامه جوان ماندنتان اضافه کنید .

طب سوزنی یا ماساژ ؟

باز هم طب سوزنی . اما ماساژ هم برای حفظ زیبایی و تندرستی جایگاه ویژه ای دارد ، در ریلکسیشن هم همین طور .به شرط اینکه شما ماساژور خوب داشته باشید .

طب سوزنی لیفت هم می کند ؟

بله در رفع افتادگی صورت و لیفت صورت و بدن کارایی دارد

در هر جلسه چند سوزن زده می شود ؟

بسته به شرایط صورت و بدن هر شخص متفاوت است .معمولا” 60 تا 50 سوزن . حدود 40 سوزن به صورت و بقیه به سایر نقاط بدن ( شکم ، دست ، پا و سر )

آیا طب سوزنی زیبایی درد دارد ؟

خیر . در طب سوزنی ورود سوزن به بدن معمولا حس نمی شود .

برای مشاهده آخرین اطلاعات زیبایی و لاغری روی لینک های زیر کلیک کنید :

روشهای نوین کاشت مو برای جوانتر شدن

تشخیص بهترین لیزر موهای زائد برای موهای زائد شما

طب سوزنی ، درمانی باستانی برای دردهای ناشناخته

لایه برداری و جوانسازی پوست صورت با میکرودرم ابریژن

جدیدترین تکنیک های جراحی بینی بسته

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید