روش لاغری با LPG

شما این شانس را دارید اولین رای دهنده به این مقاله باشید

روش لاغری با LPG یکی از بهترین و به روز ترین شیوه های نوین در از بین بردن سلولیت می باشد.این روش یک روش غیر تهاجمی است بدین صورت که

بدن را در موقعیتی قرار می دهد که آنرا به سمت بهترین فعالیتی که می تواند انجام دهد و به فرم مناسب برسد، سوق میدهد. بنابراین، نهایتا این خودِ بدن است که سایز خود را کم می کند، نه فرآیندی که به بدن تحمیل شده و بدن را ملزم به انجام خواسته ی خود کند.

ال پی جی با چرخه ی سوخت و ساز بدن تعامل برقرار می کند و با فعّال کردن و تشدید گردش خون در بافت های چربی زیر پوستی که حدّاقل گردش خون را دارند، این بافت های نیمه مرده را احیا می کند تا به عنوان منبع اصلی انرژی مورد استفاده ی بدن قرار گیرند. البته اين روش تأثیرات کنترل شده ای ديگري در بافت های عمیق تر دارد.1] برانگیختگی بافت های کارشده تا چند روز به تناسب اشخاص ـ حدودا سه یا چهار روزـ ادامه دارد و هر چه از زمان کار با دستگاه مي گذرد، از فعّال بودن بافت کاسته می شود. لذا توصیه این است که پس از کار با دستگاه و هر چه نزدیک تر به زمان کارشده، حدّاقل یک ساعت فعّالیت بدنی ـ به صورت ممتد2]ـ انجام شود، تا از موقعیت ایجاد شده در بدن، حدّاکثر استفاده (يعني از طريق افزایش متابولیسم) عايد بدن شود.

.این روش را ميتوان مانند یک روش کمکی  کارآمد و بی خطر در کنار رژیم غذایی درست وعلمی به کار برد. به عبارت ديگر با يك رژيم كم كالري مي توان شرايطي را فراهم كرد كه اين روش بتواند بيشترين تاثير را در افزایش مصرف بافت های ذخیره ی چربی بر جا بگذارد و تخلیه سیستم لنفاوی را افزایش دهد.ما با ارائه یک رژیم درست واصولی وبهره گیری از پرسنل مجرب و جدید ترین دستگاههای لاغری موضعی روز دنیا شما را در رسیدن به این هدف یاری می کنیم.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید